 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT6KV-201A2020)
Piher PT6KV-201A2020
PartNo:
PT6KV-201A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1922
Request Qty:
Description: Potentiometers 200ohms 6mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:200 Ohms
Power Rating:100 mW