 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT6KV-202A2020)
Piher PT6KV-202A2020
PartNo:
PT6KV-202A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 3536
Request Qty:
Description: Potentiometers 2Kohms 6mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:2 kOhms
Power Rating:100 mW