 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT6KV-203A2020)
Piher PT6KV-203A2020
PartNo:
PT6KV-203A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 776
Request Qty:
Description: Potentiometers 20Kohms 6mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:20 kOhms
Power Rating:100 mW