 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT6KV-253A2020)
Piher PT6KV-253A2020
PartNo:
PT6KV-253A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1041
Request Qty:
Description: Potentiometers 25Kohms 6mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:25 kOhms
Power Rating:100 mW