 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PTC10LH01-101A2020)
Piher PTC10LH01-101A2020
PartNo:
PTC10LH01-101A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1142
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 100ohms 10mm Rnd
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:100 Ohms
Power Rating:330 mW