 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PTC10LV10-103A2020)
Piher PTC10LV10-103A2020
PartNo:
PTC10LV10-103A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 3291
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 10Kohms 10mm Rnd
Taper:Linear
Resistance:10 kOhms
Power Rating:330 mW