 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PTC10LV10-501A2020)
Piher PTC10LV10-501A2020
PartNo:
PTC10LV10-501A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 2000
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 500ohms 10mm Rnd
Taper:Linear
Resistance:500 Ohms
Power Rating:330 mW