 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (PTL30-15R1-104B2)
Bourns PTL30-15R1-104B2
PartNo:
PTL30-15R1-104B2
Manufacturers: Bourns
Qty: 494
Request Qty:
Description: Slide Potentiometers 100Kohms Travel=30mm Center Detent
RoHS:Details
Travel:30 mm
Resistance:100 kOhms
Power Rating:100 mW