 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (PTL30-19G1-103B2)
Bourns PTL30-19G1-103B2
PartNo:
PTL30-19G1-103B2
Manufacturers: Bourns
Qty: 562
Request Qty:
Description: Slide Potentiometers 10Kohms Travel=30mm Center Detent
RoHS:Details
Travel:30 mm
Resistance:10 kOhms
Power Rating:100 mW