 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (PTL45-15O0-104A3)
Bourns PTL45-15O0-104A3
PartNo:
PTL45-15O0-104A3
Manufacturers: Bourns
Qty: 5331
Request Qty:
Description: Slide Potentiometers 15MM LEVER 100KOHMS 45MM TRVL OR LED
RoHS:Details
Travel:45 mm
Resistance:100 kOhms
Power Rating:60 mW