 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (PTL60-15R1-105B2)
Bourns PTL60-15R1-105B2
PartNo:
PTL60-15R1-105B2
Manufacturers: Bourns
Qty: 713
Request Qty:
Description: Slide Potentiometers 1Mohms Travel=60mm Center Detent
RoHS:Details
Travel:60 mm
Resistance:1 MOhms
Power Rating:200 mW