Ohmite (RW1S0BAR010FET)
PartNo:
RW1S0BAR010FET
Manufacturers:
Ohmite
Description:
Wirewound Resistors - SMD 1watt .01ohm 1%
Details
Resistance:
0.01 Ohms
Power Rating:
1 W