Ohmite (RW1S5CAR150JET)
PartNo:
RW1S5CAR150JET
Manufacturers:
Ohmite
Description:
Wirewound Resistors - SMD 1.5watt .15ohm 5%
Details
Resistance:
0.15 Ohms
Power Rating:
1.5 W