Ohmite (RW3R5EAR100JET)
PartNo:
RW3R5EAR100JET
Manufacturers:
Ohmite
Qty:
738
Request Qty:
Description:
Wirewound Resistors - SMD 3.5watt .1ohm 5%
Details
Resistance:
0.1 Ohms
Power Rating:
3.5 W