Ohmite (TUM5J4K3E)
PartNo:
TUM5J4K3E
Manufacturers:
Ohmite
Qty:
930
Request Qty:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 4.3K 5% Axial
Details
Termination Style:
Axial
Resistance:
4.3 kOhms
Power Rating:
5 W