Ohmite (TWW5J33RE)
PartNo:
TWW5J33RE
Manufacturers:
Ohmite
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 33ohm 5% Vertical Mount
Details
Termination Style:
Radial
Resistance:
33 Ohms
Power Rating:
5 W