Ohmite (WHB100FET)
PartNo:
WHB100FET
Manufacturers:
Ohmite
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole 1W 100 ohms 1%
Details
Termination Style:
Axial
Resistance:
100 Ohms
Power Rating:
1 W