Ohmite (WNBR25FET)
PartNo:
WNBR25FET
Manufacturers:
Ohmite
Qty:
995
Request Qty:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole 1W .25 ohms 1%
Details
Termination Style:
Axial
Resistance:
0.25 Ohms
Power Rating:
1 W