Tamura (L01Z400S05)
PartNo:
L01Z400S05
Qty:
87
Request Qty:
Description:
Board Mount Current Sensors 400AT 4Vout Open Loop
Details
Current Rating:
400 A
Supply Voltage:
5 V
Frequency Range:
DC to 100 kHz