Tamura (L01Z600S05)
PartNo:
L01Z600S05
Qty:
64
Request Qty:
Description:
Board Mount Current Sensors 600A 4V
Details
Current Rating:
600 A
Supply Voltage:
5 V
Frequency Range:
DC to 100 kHz