 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CDA15ED220DO3+XXB)
Cornell Dubilier CDA15ED220DO3+XXB
PartNo:
CDA15ED220DO3+XXB
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 651
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 22PF 500V .5PF
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:22 pF
Voltage Rating:500 V