 All Product > Capacitors > Aluminum Electrolytic Capacitors > Rubycon  (50SEV10M6.3X5.5)
Rubycon 50SEV10M6.3X5.5
PartNo:
50SEV10M6.3X5.5
Manufacturers: Rubycon
Qty: 1765
Request Qty:
Description: CAP ALUM 10UF 50V 20% SMD