 All Product > Connectors > Power Connectors > Hirose Connector  (DF22-2P-7.92DSA(05))
Hirose Connector DF22-2P-7.92DSA(05)
PartNo:
DF22-2P-7.92DSA(05)
Manufacturers: Hirose Connector
Qty: 4306
Request Qty:
Description: Power to the Board HDR 2 POS 7.92mm Sol ST Thru-Hole Bag
RoHS:Details
Series:DF22
Product Type:
Contact Gender:
Voltage Rating:600 V
Current Rating:25 A
Pitch:7.92 mm