 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PC16SH07IP06103A2020-18.0TA)
Piher PC16SH07IP06103A2020-18.0TA
PartNo:
PC16SH07IP06103A2020-18.0TA
Manufacturers: Piher
Qty: 422
Request Qty:
Description: Potentiometers 10K OHM PIHER
RoHS:Details
Resistance:10 kOhms
Power Rating:200 mW