Pulse (P0751.472NLT)
PartNo:
P0751.472NLT
Description:
Fixed Inductors 4.7uH 20% 5.4A
Details
Inductance:
4.7 uH
Tolerance:
0.2
Maximum DC Current:
2:00 上午
Maximum DC Resistance:
33 mOhms
Case Length:
0.51 in
Case Width:
0.37 in
Case Height:
0.215 in