 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Pulse  (P0770.332NLT)
Pulse P0770.332NLT
PartNo:
P0770.332NLT
Manufacturers: Pulse
Qty: 1479
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 3.3uH 20% "332"
RoHS:Details
Inductance:3.3 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:2:00 上午
Maximum DC Resistance:50 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 130 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:0.26 in
Case Width:0.175 in
Case Height:0.115 in