 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Pulse  (P0751.102NLT)
Pulse P0751.102NLT
PartNo:
P0751.102NLT
Manufacturers: Pulse
Qty: 1420
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 1 UH 20% 9A
RoHS:Details
Inductance:1 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:9:00 上午
Maximum DC Resistance:4 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 130 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:0.51 in
Case Width:0.37 in
Case Height:0.215 in