Pulse (P0250.223NLT)
PartNo:
P0250.223NLT
Manufacturers:
Pulse
Description:
Fixed Inductors 20uH 15% "223"
Details
Inductance:
22 uH
Tolerance:
0.2
Maximum DC Current:
7:00 上午
Maximum DC Resistance:
4.3 mOhms
Operating Temperature Range:
- 40 C to + 130 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:
Termination Style:
SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:
0.733 in
Case Width:
0.596 in
Case Height:
0.29 in