 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Pulse  (P0752.154NLT)
Pulse P0752.154NLT
PartNo:
P0752.154NLT
Manufacturers: Pulse
Qty: 6498
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 150uH 15% "154"
RoHS:Details
Inductance:150 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:180 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 130 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:0.51 in
Case Width:0.37 in
Case Height:0.215 in