 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Pulse  (P0751.333NLT)
Pulse P0751.333NLT
PartNo:
P0751.333NLT
Manufacturers: Pulse
Qty: 5679
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 33uH 20% 2A
RoHS:Details
Inductance:33 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:2:00 上午
Maximum DC Resistance:120 mOhms
Package / Case:
Case Length:0.51 in
Case Width:0.37 in
Case Height:0.215 in