 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Pulse  (P1167.103NLT)
Pulse P1167.103NLT
PartNo:
P1167.103NLT
Manufacturers: Pulse
Qty: 4189
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 10uH 20%
RoHS:Details
Inductance:10 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:2:00 上午
Maximum DC Resistance:50 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 130 C
Self Resonant Frequency:15 MHz
Q Minimum:
Shielding:Shielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:7.5 mm x 7.5 mm
Case Length:7.54 mm
Case Width:7.54 mm
Case Height:4.5 mm