 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Pulse  (P0751.153NLT)
Pulse P0751.153NLT
PartNo:
P0751.153NLT
Manufacturers: Pulse
Qty: 2230
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 15uH 20% 3A
RoHS:Details
Inductance:15 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:3:00 上午
Maximum DC Resistance:70 mOhms
Package / Case:
Case Length:0.51 in
Case Width:0.37 in
Case Height:0.215 in