 All Product > other > Littelfuse  (V5.5MLA0603H)
Littelfuse V5.5MLA0603H
PartNo:
V5.5MLA0603H
Manufacturers: Littelfuse
Qty: 36506
Request Qty:
Description: Varistors 5.5V 30A 760pF
RoHS:Details
Product:MLV
Voltage Rating DC:5.5 V
Voltage Rating AC:4 V
Clamping Voltage:17.5 V
Diameter:
Peak Surge Current:30 A
Surge Energy Rating:0.1 J
Capacitance:500 pF