 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CMR200T-32.768KDZB-UT)
Citizen Finetech Miyota CMR200T-32.768KDZB-UT
PartNo:
CMR200T-32.768KDZB-UT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 41113
Request Qty:
Description: Crystals 32.768 KHz 6 pF REFLOWABLE SMD
RoHS:Details
Frequency:32.768 kHz
Tolerance:20 PPM
Frequency Stability:
Load Capacitance:6 pF
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:Cylinder
Operating Temperature Range:- 40 C to + 85 C
Dimensions:1.9 mm Dia. x 6 mm L