 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM200C-32.768KDZB-UT)
Citizen Finetech Miyota CM200C-32.768KDZB-UT
PartNo:
CM200C-32.768KDZB-UT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 39039
Request Qty:
Description: Crystals 32.768 KHz 6 pF PLASTIC SMD
RoHS:Details
Frequency:32.768 kHz
Tolerance:20 PPM
Frequency Stability:
Load Capacitance:6 pF
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:7.9 mm x 3.7 mm
Operating Temperature Range:- 40 C to + 85 C
Dimensions:3.7 mm W x 7.9 mm L x 2.4 mm H