 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (HCM49-25.000MABJ-UT)
Citizen Finetech Miyota HCM49-25.000MABJ-UT
PartNo:
HCM49-25.000MABJ-UT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 39036
Request Qty:
Description: Crystals 25MHz 18pF HC49S SMD
RoHS:Details
Frequency:25 MHz
Tolerance:30 PPM
Frequency Stability:50 PPM
Load Capacitance:18 pF
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:HC-49/US
Operating Temperature Range:- 40 C to + 85 C
Dimensions:4.7 mm W x 11.4 mm L x 4.3 mm H