Citizen Finetech Miyota (CM130-32.768KDZF-UT)
PartNo:
CM130-32.768KDZF-UT
Manufacturers:
Citizen Finetech Miyota
Description:
Crystals 32.768 KHz 12.5pF PLASTIC SMD
Details
Frequency:
32.768 kHz
Tolerance:
20 PPM
Frequency Stability:
Load Capacitance:
12.5 pF
Termination Style:
SMD/SMT
Package / Case:
6.9 mm x 1.4 mm
Operating Temperature Range:
- 40 C to + 85 C
Dimensions:
1.4 mm W x 6.9 mm L x 1.3 mm H