 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM200C-32.768KEZF-UT)
Citizen Finetech Miyota CM200C-32.768KEZF-UT
PartNo:
CM200C-32.768KEZF-UT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 17974
Request Qty:
Description: Crystals 32.768KHz 10ppm 12.5pF
RoHS:Details
Frequency:32.768 kHz
Tolerance:10 PPM
Frequency Stability:
Load Capacitance:12.5 pF
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:7.9 mm x 3.7 mm
Operating Temperature Range:- 40 C to + 85 C
Dimensions:3.7 mm W x 7.9 mm L x 2.4 mm H