 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CMR200T-32.768KDZF-UT)
Citizen Finetech Miyota CMR200T-32.768KDZF-UT
PartNo:
CMR200T-32.768KDZF-UT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 14352
Request Qty:
Description: Crystals 32.768 KHz 12.5pF REFLOWABLE SMD
RoHS:Details
Frequency:32.768 kHz
Tolerance:20 PPM
Frequency Stability:
Load Capacitance:12.5 pF
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:Cylinder
Operating Temperature Range:- 40 C to + 85 C
Dimensions:1.9 mm Dia. x 6 mm L