 All Product > other > Fox  (HC49SDLF-24.0MHz)
Fox HC49SDLF-24.0MHz
PartNo:
HC49SDLF-24.0MHz
Manufacturers: Fox
Qty: 1152
Request Qty:
Description: Crystals 24 MHZ 16PF
RoHS:Details
Frequency:24 MHz
Tolerance:30 PPM
Frequency Stability:50 PPM
Load Capacitance:16 pF
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:HC-49/US
Operating Temperature Range:- 20 C to + 70 C
Dimensions:3.8 mm W x 10.3 mm L x 4.5 mm H