 All Product > other > Fox  (FQ3225BR-12.000)
Fox FQ3225BR-12.000
PartNo:
FQ3225BR-12.000
Manufacturers: Fox
Qty: 975
Request Qty:
Description: Crystals 12MHz 20pF -40C +85C 50ppm
RoHS:Details
Frequency:12 MHz
Tolerance:50 PPM
Frequency Stability:50 PPM
Load Capacitance:7 pF
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:3.2 mm x 2.5 mm
Operating Temperature Range:- 40 C to + 85 C
Dimensions:2.5 mm W x 3.2 mm L x 1.1 mm H