Fox (FQ1045AR-3.6864)
PartNo:
FQ1045AR-3.6864
Manufacturers:
Fox
Qty:
772
Request Qty:
Description:
Crystals 3.6864MHz 20pF -40C +85C 30ppm
Details
Frequency:
3.6864 MHz
Tolerance:
20 PPM
Frequency Stability:
20 PPM
Load Capacitance:
10 pF
Termination Style:
SMD/SMT
Package / Case:
10 mm x 4.5 mm
Operating Temperature Range:
- 40 C to + 85 C
Dimensions:
4.5 mm W x 10 mm L x 1.7 mm H