 All Product > other > SiTime  (SIT8002AI-43-33E-24.57600T)
SiTime SIT8002AI-43-33E-24.57600T
PartNo:
SIT8002AI-43-33E-24.57600T
Manufacturers: SiTime
Qty: 2218
Request Qty:
Description: Programmable Oscillators 24.576MHz +/-50ppm 3.3V +/-10%
RoHS:Details
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:24.576 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF
Termination Style:SMD/SMT
Output Format:
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Dimensions:5 mm W x 7 mm L x 0.85 mm H