 All Product > other > SiTime  (SIT8102AI-13-18E-25.00000T)
SiTime SIT8102AI-13-18E-25.00000T
PartNo:
SIT8102AI-13-18E-25.00000T
Manufacturers: SiTime
Qty: 1750
Request Qty:
Description: Programmable Oscillators 25MHz +/-50ppm 1.8V +/-5%
RoHS:Details
Package / Case:2.5 mm x 2 mm
Frequency:25 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:1.8 V
Load Capacitance:15 pF
Termination Style:SMD/SMT
Output Format:
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Dimensions:2 mm W x 2.5 mm L x 0.85 mm H