 All Product > other > SiTime  (SIT8002AI-13-18E-80.00000Y)
SiTime SIT8002AI-13-18E-80.00000Y
PartNo:
SIT8002AI-13-18E-80.00000Y
Manufacturers: SiTime
Qty: 997
Request Qty:
Description: Programmable Oscillators 80MHz +/-50ppm 1.8V +/-5%
RoHS:Details
Package / Case:
Frequency:80 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:1.8 V
Load Capacitance:30 pF