 All Product > other > SiTime  (SIT8002AI-13-33E-33.33300Y)
SiTime SIT8002AI-13-33E-33.33300Y
PartNo:
SIT8002AI-13-33E-33.33300Y
Manufacturers: SiTime
Qty: 994
Request Qty:
Description: Programmable Oscillators 33.333MHz +/-50ppm 3.3V +/-10%
RoHS:Details
Package / Case:
Frequency:33.333 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:30 pF