 All Product > other > SiTime  (SIT8002AI-13-33E-2.04800Y)
SiTime SIT8002AI-13-33E-2.04800Y
PartNo:
SIT8002AI-13-33E-2.04800Y
Manufacturers: SiTime
Qty: 900
Request Qty:
Description: Programmable Oscillators 2.048MHz +/-50ppm 3.3V +/-10%
RoHS:Details
Package / Case:
Frequency:2.048 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:30 pF