 All Product > other > SiTime  (SIT8008AI-83-33E-4.915200)
SiTime SIT8008AI-83-33E-4.915200
PartNo:
SIT8008AI-83-33E-4.915200
Manufacturers: SiTime
Qty: 189
Request Qty:
Description: Programmable Oscillators 4.9152MHz 3.3V 50ppm -40 to 85C