 All Product > other > SiTime  (SIT8102AC-33-33E-25.00000)
SiTime SIT8102AC-33-33E-25.00000
PartNo:
SIT8102AC-33-33E-25.00000
Manufacturers: SiTime
Qty: 100
Request Qty:
Description: Programmable Oscillators 25MHz 3.3Volts 50ppm -20C +70C
RoHS:Details
Package / Case:
Frequency:25 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF
Termination Style:SMD/SMT
Output Format:
Minimum Operating Temperature:- 20 C
Maximum Operating Temperature:+ 70 C
Dimensions:3.2 mm W x 5 mm L x 0.75 mm H