 All Product > other > Fox  (FXO-HC735-39.3216)
Fox FXO-HC735-39.3216
PartNo:
FXO-HC735-39.3216
Manufacturers: Fox
Qty: 1979
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 39.3216MHZ
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:39.3216 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF